Sevgiliye Özel Hediye Fikirleri

Merhaba Hediye Fikrim Okurları.

Bu Gün Sizlere Sevgililer İçin Bir Kaç Hediye Fikri Paylaşacağız. Paylaşacağımız Bu Hediye Fikirleri İle Sevgilinizi Mutlu Edebilir , Size Olan Aşkını Sevgisini Daha da Güçlendirebilirsiniz. En Yeni Ve Bir Birinden Güzel Hediyeler İçin Yazımızı Sonuna Kadar Okumanızı Tafsiye Ederiz.

sevgiliye hediye fikirleri sevgiliye en anlamlı hediye fikirleri

Evet arkadaşlar , sevgilimize kendi ellerimizle emeğimizle yapabileceğimiz hediyelerin yanı sıra onu gerçekten çok mutlu edecek hazır hediyeler de var. Bu kendi yaptığımız hediyenin yerini tutar mı muamma. Ama yinede ihtiyacı olan arkadaşlar kullanmak ister diye sizlerle paylaşıyorum. Sevgilinize bir birinden güzel hediyeler vererek onun kalbini sevgisini daha da güçlendirebilirsiniz. Sevgiliniz zaten bir gül bile alsa sizden çok mutlu olur , ama bir gül nerede sizlere vereceğim hediye fikirleri nerede yerini tutmayabilir tabi. Uzatmadan fikirlere başlayalım.

Evet arkadaşlar , ilk olarak  Sevgiliye Hediye Fikirleri Arasında yer alan ilk fikrimiz bir t-şhort. Evet T-Short. Yani sevgilinizle sizin olduğu  bir çift fotoğraf baskılı çift T-Short u bastırabilirsiniz. Bu fikri ister kız ister erkek olsun emin olun çok beğenecektir. Düşünsenize İkinizde de aynı renk T-Şhort ve üzerlerinde ikinizin bir resmi.

Aşağıda buna bir örnek resim paylaşıyorum. Beğenen olursa bu tarz bir T-Şhort yaptırmak için tek gereken en güzel bir fotoğrafınız. Elinizdeki fotoğrafınızı çevreniz deki her hangi bir fotoğrafcıya götürerek ” Ben T-Short’e resim bastırmak istiyorum” diyerek istediğiniz renk T-Shorte istediğiniz fotoğrafı bastırabilirsiniz. Bu o kadar da maliyetli bir iş değil nereden baksanız en fazla ortalama 40-50 TL Civarı bir tutar eder.

Örnek

sevgili tshortleri sevgili kombine tshortleri en güzel sevgili çift elbiseleri

Evet , Sevgiliye Hediye Fikirleri Yazımıza Devam Ediyoruz.

Sırada Sevgiliye Sihirli Kupa Hediye Fikrimiz Var.

Sihirli Kupa Nedir .? İlk olarak biraz ondan bahs edeyim.

Sihirli kupa içine sıcak / soğuk ( İsteğinize Özgü) su konulduğunda bardak daki gizli resmin belirmesinden oluşan genel de siyah isteğe göre beyaz bir bardaktır. Bardağa ilk baktığımız da simsiyah bir kupa görürürz. Ama içine sıcak su koyulduğunda 1 Dakika dan kısa bir süre içerisinde seçmiş olduğunuz resim yavaş yavaş belirir ve bir süre sonra o resim tamamen belirgin olur , içindeki su bittikden kısa bir süre sonra bardak yine kararmaya başlar ve bir süre sonra yine simsiyah bir bardak ortaya çıkar.

Bu çok güzel ve bir o kadar da özel olan bardağı yaptırmak için , ilk olarak bir veya  2 resim belirliyorsunuz , zaten çevreniz de bir fotoğrafçı muhakkak vardır , hemen fotoğrafçıya giderek “Sihirli Kupa” Yapıp yapmadığını soruyorsunuz’ki bir fotoğrafçı günümüzde bunu yapmaması çok abes kaçar. Teknoloji bayağı ilerledi. “Evet Sihirli Kupa Yapıyoruz” Cevabını alır almaz seçtiğiniz resimleri veriyorsunuz ve size fotoğrafçı genelde 1 gün veya en fazla 2 gün gibi kısa bir süre içerisinde bardağınızı teslim ediyor. Sihirli Kupa Örneği aşağıda paylaşıyorum , Bu tür bir Sihirli Kupa yaptırma maliyeti en fazla 20 / 25 TL civarıdır.

Sihirli Kupa Örneği

sevgiliye özel sihirli kupa sihirli kupa nedir nereden yaptırılır nasıl yaptırılır

Sevgiliye Hediye Fikirleri Yazımıza Hıs Kesmeden Devam Ediyoruz.

Sevgiliye Hediye Fikirleri Yazımızın devamında ise Sevgiliye Resimli Yastık Hediye Fikri Var.

Sevgiliye Özel Resimli Yastık Hediye Fikri Örneği Resmi Aşağıda Buyrun.

sevgiliye özel resimli hediye yastık

Bu tür bir hediye alarak sevgiliniz her gece yatmadan önce sizi görecek , belki de rüyalarına bile girebilirsiniz. Alacağınız bu hediyeyi Çiçek Sepeti tarzı hediye sitelerinden çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptıracağınız bu küçük hediye için gerekenler , Hediyeyi yaptıracağınız firmaya bir adet yastığın üzerine bastırmak istediğiniz resmi gönderiyorsunuz , veya bunu yapan her hangi bir fotoğrafçı buluyorsunuz , resmi kendilerine iletiyorsunuz. Firma / Fotoğrafçı Size yastığı hazırlayıp  teslim ediyor.

Evet Arkadaşlar , Sevgiliye Hediye Fikirleri Adlı Yazımızın Şuanlık Sonuna Geldik , Aklımıza Gelen Her Türlü Hediye Fikrini Sizler İçin Burada Paylşacağız. Eğer Sizlerin de Hediye Fikirleri Var İse İletişim Bölümünden Bizlere İletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir