Doktora Özel Kalemlik Hediye Fikri

Merhaba Hediye Fikirlerim Okurları.

Bu Yazımızda Sizlere Doktorlara Özel Hediye Fikri Paylaşacağız.

en güzel hediye fikirleri en özel hediye fikirleri doktor için hediye fikirleri ne hediye alabilirim

İlk olarak şu an bu sayfayı okuyan Güzel Kardeşim ; Eğer Sevgiline Veya Eşine Hediye Alacaksan bu sayfa sana göre değil ; Bu sayfada sadece Kişiye özel hediye fikirleri paylaşacağım. Sevgiline veya Eşine hediye yapmak istiyorsan diğer yazılarımıza göz at.

Evet. İlk olara Doktora Hediye Fikri Verelim.

Arkadaşlar , Mesela doğum yaptınız ve doktorunuz sizinle doğum esnasında öncesinde ve sonrasın da çok ilgilendi. Sizde bu ilgiye Teşekkür amaçlı ufak bir hediye almak / yapmak istiyorsunuz O Zaman yazımızın bu bölümünü dikkatlice okuyun çok güzel bir fikrim var. Bildiğiniz gibi Doktorlarımız akşama kadar elinde kalem reçete yazar , ilaç yazar imza atar vb… Ve bazen elinde ki kalemi yeri geldiğinde masanın üzerine koyar ve kalem küçük bir şey olduğu için tekrar lazım olduğunda bulmakta zorluk çeker. Peki siz neden doktorunuza bir kalemlik yapıp vermiyorsunuz.?

Nasıl mı .?

Tek yapmanız gereken Bir Mukavva kartonu bir tutkal bir makas ve anınızı ölümsüzleştirecek bir resim.

Başlıyoruz , ilk olarak satın almış olduğunuz mukavva kağıdını  3 parça olmak üzere  ( 2 tane parçası eşit 1 tane parçası diktörtgen ) şekilde kesiyoruz. Ardından kestiğimiz mukavva kartonunu diktörtgen parçası altta olmak üzere üstlerine kare parçaları yapıstırıyoruz ve 1 yanı açık olmak suretiyle bir kutu yapıyoruz.  Ardından kutumuzu en az 1 gün kurumaya bırakıyoruz ( Neden 1 gün derseniz , yapıstırıcının tam anlamıyla kuruması 1 gün kadar sürer biz işimizi garantiye alıp 1 gün bekleyelim.)  Geçen  1 gün sonunda anınızı ölümsüzleştirmek istediğiniz resmi yapmış olduğunuz mukavva kutunun bir kenarına yapıştırıyoruz. Ardından aynı şekilde onun da kurumasını bekliyoruz. Kuruma işlemi bittikden sonra isterseniz mukavvanın açık kalan kenarlarını bir pastel / sulu boya yardımıyla boyayabiliriz , isterseniz renkli kağıtla kaplayabilirsiniz veya isterseniz açık kalan kenarlarına da ölümsüzleştirmek istediğiniz bir anın fotoğrafını yapıstırabilirsiniz.( Ölümsüzleştirmek istediğiniz an daki kastımız örneğin yeni doğan çocuğunuzun resmi olabilir , çocuğunuzla sizin resminiz olabilir vb…)

Aşağıda Sizler İçin Bir Örnek Paylaşıyoruz ; Bu yapacağınız Mukavva Kartonu İle Kalemlik Yalnızca Doktorlara Özel Olmayabilir.

mukavva kartonu ile doktora özel hediye fikri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir